De Verbinding Al Masar 2025

Zevende Editie

Stichting Al Masar heeft opnieuw een prachtig programma samengesteld voor de zevende editie van Festival de Verbinding Al Masar 2025, om samen de samenhorigheid, verbinding en cohesie in Den Haag en daarbuiten te vieren. Het is een veelzijdig en inspirerend programma geworden:

De muziek wordt wederom op hoog niveau gepresenteerd door Cheb Youssef, Nadia El Aroussi en het Andalusisch Orkest.
Cheb Youssef, vertolker van moderne raï vermengd met dansmuziek, krijgt een prominente plek tijdens deze editie. Nadia El Aroussi is een geliefde zangeres bij een breed publiek, bekend van diverse tv-optredens. Het Andalusisch Orkest, samen met Mustapha Atlas, eert de rijke geschiedenis van de Imazighen, de oorspronkelijke bewoners van Noord-Afrika. Zij brengen muziek die jong en oud raakt.

Daarnaast is er een lezing over discriminatie en verbinding, een optreden van cabaretier Samir Fighil, én een betoverende modeshow begeleid door live muziek van het Andalusisch Orkest.

Natuurlijk ontbreken ook dit jaar de heerlijke hapjes, een boekenmarkt, informatietafels en een hennaworkshop niet.

We heten jullie van harte welkom op zaterdag 1 november 2025!


BEREIKBAARHEID DAKOTA

Theater en Filmhuis Dakota is goed bereikbaar. Kom wel bij voorkeur op de fiets of met het Openbaar vervoer. Tot snel bij Dakota!


Met korting naar Theater & Filmhuis Dakota!

Heb je een Cinevillepas? Je kunt bij ons heel simpel online reserveren, dat is wel zo handig. Je moet jouw filmkaartjes dan alleen nog wel even bij de kassa op komen halen. Daar liggen ze voor je klaar!

Ooievaarspas? Dan krijg je korting op films, (de meeste) theatervoorstellingen, en onze eigen workshops. Voor meer info, neem contact op met de kassa via 070 326 55 09.

Bekijk de Kortingen pagina om te zien welke kortingskaarten gebruikt kunnen worden.

Kaarten

  • Za 1 Nov 16:00
    Normaal: €20,00