WANDEL MEE MET KUNSTLIEFHEBBER & GIDS EWOUT OP ZO 19 SEPTEMBER!
Wat hebben Rudy Rooijakkers, Jan Snoeck en Lotti van der Gaag met elkaar gemeen? Het zijn allemaal kunstenaars van wie kunstwerken te vinden zijn in stadsdeel Escamp. Want voor wie het nog niet wist; Escamp staat vol met kunstwerken. Een groot openluchtmuseum. Sommige beroemd en bekend, anderen minder bekend maar daarom niet minder mooi.
Kunstliefhebber en gids Ewout van Collectie Escamp voert je tijdens deze wandeling langs een tiental bijzondere kunstwerken in de wijk. Hij neemt je mee in de geschiedenis en betekenis van de werken en kan uitvoerig vertellen over de kunstenaar(s). Na deze route kijk je met andere ogen naar al het moois in dit stadsdeel.
Aanvullende informatie:
- Let op: dit is een wandelroute. Het is niet mogelijk om per fiets deel te nemen aan deze route.
- Deelname: 4,- inclusief een kop koffie of thee na afloop op het terras bij Café Zuid 57.
- Bij slecht weer zal de tocht helaas komen te vervallen. Het streven is u hier 24 uur van te voren van op de hoogte te stellen.
- Routekaart is inbegrepen bij de tocht.
>>Bestel HIER je kaarten!